Přihlášení Registrace

Návod

Samolepky na zeď

 1. Povrch zdi by měl být po celé šířce dekorace hladký a zbavený prachu. Nerovnosti nebo různé drobné dírky podkladu doporučujeme poupravit smirkovým papírem. Ze zdi odstraňte prach suchou tkaninou. Jestliže potřebujete vlhkou látku na odstranění nadměrné špíny a prachu, nechte pak zeď schnout dalších 24hod.

2. Nelepte dekoraci na vlhké nebo studené povrchy, do blízkosti radiátorů, ohně, sporáku centrálního topení a míst s přímým slunečním svitem. Zjistěte zda vámi vybrané místo je suché, rovné a hladké. Dekorace nelepte na strukturované povrchy včetně strukturovaných maleb a na malby se silikátovými příměsemi.

3. Nejdříve folii rozviňte a nechte ji nějaký čas ležet na rovném povrchu,aby se případné vrásky vyrovnaly.

4. Vyberte správné místo, kam bude dekorace umístěna a vyzkoušejte si to nanečisto. Pokud je dekorace členitá nebo je složená z více kusů, doporučujeme dekoraci rozstříhat.

5. Sejměte dekoraci z podkladu a umístěte na vámi vybrané místo.

Po aplikaci odstraňte vzduchové bubliny či zvrásněná místa pohyby od středu směrem k okraji. Silnějším tlakem samolepku uhlaďte, aby se dobře přichytla, hlavně celou vnější hranu

 

 

 

Tapety

1. Připravte zeď, kde budete provádět lepení a to tak, že očistěte od prachu, odstraňte nečistoty. Povrh musí být hladký a suchý.

2. Rozbalte tapetové pláty do roviny, aby se nekroutili

3.a NELEPÍCÍ TAPETY - klasické. Zde doporučujeme zakoupit lepidlo pro papírové tapety. (je možné i lepidlo pro vliesové tapety.)  Lepidlo naneste na zeď i na tapetu > vyčkejte 5 minut a přiložte tapetu na zeď , kde urovnáte jak potřebujete. Přebytečné lepidlo otřete nebo doplňte na místo kde chybí. POZOR - lepidlo se nesmí dostat na horní část tapety.

3.b SAMOLEPÍCÍ TAPETY.  Položte na zem grafikou dolu  > tam, kde bude tapet nalepena u stropu odloupněte podkladový papír po celé šíři cca 30cm > tento přebytečný papír přeložte aby jste měli již volný lepící proužek > Nyní vezmete celý plát a přiložíte ho ke zdi na požadované místo a přichytíte za odloupnutý kousek  a uhlaďte> tapeta by již měla držet na zdi sama,  následně jak máte přeložený kus papíru na zadní straně tak již stačí stahovat dolu a tapetu přichytávat ke zdi.

Pokud si troufáte nebo máte možnost lepit ve více lidech je možné sloupnout ihned celý podkladový papír a ve dvou osobách přichytit na zeď a další osoba srovná tapetu u země, aby nebyla nalepená křivě.

4. Po přiložení tapety na zeď uhlaďte nejlépe gumovým válečkem jelikož neponičí povrch.

5. Stačí již počkat než se aktivuje lepidlo (24 hodin)a je hotovo

 

Pokud máte zájem je možné si u nás objednat  SLUŽBU - APLIKACE (NALEPENÍ), která spočívá v kompletní dodávce tapety, kterou Vám i nalepíme na Vámi zvolené místo. V případě zájmu jsme schopni i po konzultaci přijet zaměřit prostor, aby dekorace či tapeta padla na své místo jak má.

 

Obrazy

Obrazy dodáváme natažené na dřevěných rámech takže po obdržení je možné ihned zavěsit bez jakékoliv další práce. Obrazy doporučujeme zavěsit na dřevěný rám, který je nosný.

 

Plakáty (postery)

Plakáty je možné na zeď připevnit několika způsoby hned ten nejjednodušší  je zakoupit oboustrannou samolepící pásku a do každého rohu nalepit čtvereček a následně přichytíte ke zdi. Další možností a snad i nejběžnější je vsazení do clip rámů a následné zavěšení na zeď.

 

Proč NOGO.cz

1Přes 200tis
spokojených zákazníků
2Doprava zdarma
při nákupu nad 1500Kč
3Všechno zboží
SKLADEM
4Bezkonkurenční
ceny